Obecní úřad Loučovice
Loučovice 51
382 76 Loučovice
IČO: 00245984
DIČ: CZ00245984
ID Datové schránky: w5sbsgh
Mimořádná výluka na železnici
Vážení cestující, provozovatel dráhy SŽ, s.o. informuje, že od 17.4. od 5:00 hod do 23.4.2021 do 23:50 hod nepřetržitě proběhne nepřetržitá výluka na trati 195 Rybník – Lipno nad Vltavou v celém úseku trati.
Dopravce České dráhy, a.s. proto musí po dobu výluky všechny vlaky nahradit náhradní autobusovou dopravou, která bude organizována podle výlukového jízdního řádu v upravené trase. Spoj náhradní autobusové dopravy pojede ze zastávky Vyšší Brod klášter do zastávky Čertova Stěna, zpět přes zastávku Vyšší Brod klášter dále směr Lipno nad Vltavou. Opačně pojede ve stejné trase, odjezdy spojů náhradní autobusové dopravy budou ze zastávky Lipno nad Vltavou a Loučovice ve směru Vyšší Brod dříve než je odjezd vlaků. Z důvodu uzavřeného mostu i pro pěší přes Vltavu v Lipně n.Vl. se musí přestupovat v Loučovicích z autobusu do mikrobusu pro úsek Loučovice –Loučovice zastávka - Lipno n.Vltavou.
Zastávky náhradní autobusové dopravy:
Loučovice zastávka | u železniční zastávky |
Loučovice | na autobusové zastávce "Loučovice" na hlavní silnici |
Čertova Stěna | před budovou železniční zastávky |
Vyšší Brod klášter | před staniční budovou a dále na autobusové zastávce "Vyšší Brod, náměstí" u kina |
Těchoraz | na autobusové zastávce "Vyšší Brod, Těchoraz" |
Herbertov | na autobusové zastávce "Vyšší Brod, Herbertov" |
Rožmberk nad Vltavou | na autobusové zastávce "Dolní Dvořiště, rozc. Rožmberk 4.0" |
Rybník | před staniční budovou |
Lipno nad Vltavou | na autobusové zastávce "Lipno nad Vltavou, žel.st." u příjezdové komunikace k nádraží a na autobusové zastávce "Lipno nad Vltavou, přístaviště" |
- VÝLUKOVÝ JÍZDNÍ ŘÁD KE STAŽENÍ (0,7 MB)
Aktuálně
Smart Info – informace od nás
Dostávejte informace z našeho webu prostřednictvím SMS a e-mailů